Menu

Tomasz's Recent Activity

Koźlak by Browar Amber

Tomasz B. is drinking a Koźlak by Browar Amber at PKS Złotoryja

Podobnie jak weizen, w stylu siedzi to bardzo fajnie. Przyjemnie czysta fermentacja lagerowa, zero estrów. Chlebowe, melanoidyny, karmel i nutki opiekane. Słodkawe, dość treściwe, ziołowa, stosunkowo wysoka goryczka na finiszu. Fajnie się piło.

Bottle Bottle

I'll Be Bock (Level 2) Earned the I'll Be Bock (Level 2) badge!

Check-in Photo

Joe Hop's Na Zielonej Wyspie by Kultowy Browar Staropolski

Tomasz B. is drinking a Joe Hop's Na Zielonej Wyspie by Kultowy Browar Staropolski at PKS Złotoryja

O, ale szok, już raz to piłem. A tym razem wypada jeszcze gorzej xD W aromacie głównie taka kawa zbożowa i zwietrzała kawa. Puste, ale najgorzej, że kwaśne. Do tego jakiś metaliczny finisz. Smakuje jak taka polska plujka pozostawiona do wystygnięcia.

Bottle Bottle

99 Bottles (Level 42) Earned the 99 Bottles (Level 42) badge! Wake Up and Smell The Coffee! (Level 12) Earned the Wake Up and Smell The Coffee! (Level 12) badge!

Check-in Photo

Pszeniczniak / Amber Wheat by Browar Amber

Tomasz B. is drinking a Pszeniczniak / Amber Wheat by Browar Amber at PKS Złotoryja

Zawsze uważałem, że to spoko piwo jest. Bardzo przyjemnie aromatyczne, głównie fenole, drożdżowe klimaty. Przyjemnie niesłodkie, wytrawne, ale mocno cieliste, lekko kwaskowe. Są mityczne goździki, jest trochę banana. Klasa w stylu mocno.

Bottle Bottle

Heffenista (Level 3) Earned the Heffenista (Level 3) badge!

Check-in Photo

Bojan Porter by Browar Bojanowo

Tomasz B. is drinking a Bojan Porter by Browar Bojanowo at PKS Złotoryja

Leżakowane z 2 lata, nie wiem dokładnie, wyciągnięte z odmętów piwniczki. In minus sojówa i mocno owocowe klimaty. In plus taka głęboka wanilia dosłownie jak z beczki. Do tego przyjemna melasa, kawa zbożowa i odrobinę pralinek. Podsumowując fajnie siadło

Bottle Bottle

Check-in Photo

Zodiak by Omnipollo

Tomasz B. is drinking a Zodiak by Omnipollo at PKS Złotoryja

To jest dobre piwko, ale nie z tej ery zupełnie. Aromat przyjemny, trochę brzoskwinki, ale głównie klimaty ziołowo-zywiczne. Ciało staromodne, syrop w opór. Generalnie to jest udane piwo, które 6 lat temu zrobiłoby furorę. Obecnie jest miłym reliktem.

Can Can

Check-in Photo

Our Cookie Policy, Terms of Service, and Privacy Policy have been updated. By continuing to browse our site you agree to these updates. For additonal information or feedback, visit help.untappd.com
I AGREE