Menu

Pärtel's Recent Activity

Muddis Lager (Galaxy & Citra) by Muddis Brewery

Pärtel Riit is drinking a Muddis Lager (Galaxy & Citra) by Muddis Brewery at Untappd at Home

4. hindamine Pool aastat üle “parima enne”, aga kärab küll. Väga eeskujulikult. Võib-olla pehmust on kaotanud mõnevõrra. Sain pea jumalamuidu, 0.75€. Kvaliteedi ja hinna suhe suurepärane. Vanniõlu nr. 3.

Purchased at Uba ja Humal

Check-in Photo

Bistrampolio Dvaro Tamsusis / Bistrampolio Dvaro Dark by Aukštaitijos Bravorai

Pärtel Riit is drinking a Bistrampolio Dvaro Tamsusis / Bistrampolio Dvaro Dark by Aukštaitijos Bravorai at Untappd at Home

Ei ole just kulinaarne meistriteos, aga keda see kotib, kui on piisavalt magus ja lööb otse latva. Isegi mitte piisavalt magus, vaid suisa suhkruvesi. Kaljalaadne. Vanniõlu nr. 2.

Purchased at Raudalu Konsum

Bottle Bottle

Check-in Photo

Hapsal Dark by Voldi

Pärtel Riit is drinking a Hapsal Dark by Voldi at Untappd at Home

Ei paku elamust. Tugevalt gaseeritud, seetõttu tundub terav nagu mineraalvesi. Mineraalveest pruulitud õlu? Tume, aga maitses see ei kajastu üldsegi. Vanniõlu nr. 1.

Purchased at Raudalu Konsum

Bottle Bottle

Hopped Down (Level 50) Earned the Hopped Down (Level 50) badge!

Check-in Photo

Sowie Jasne Pełne by Browar Wielka Sowa

Pärtel Riit is drinking a Sowie Jasne Pełne by Browar Wielka Sowa at Seewaldi park

Kesk-Euroopa odav hele õlle. Aga ei kahetse midagi. Odavalt sain - 2.90€. Tõsi, Raika sai veel odavamalt (2€) ja veel söögikohas. Hästi tehtud, Raika, olen kade. Mul on veel kuhu areneda.

Purchased at Uba ja Humal

Bottle Bottle

Brewery Pioneer (Level 97) Earned the Brewery Pioneer (Level 97) badge! Lager Jack (Level 62) Earned the Lager Jack (Level 62) badge!

Check-in Photo

Miłosław & Makłowicz ArcyAPA by Browar Fortuna

Pärtel Riit is drinking a Miłosław & Makłowicz ArcyAPA by Browar Fortuna at Seewaldi park

Sellist huvitavat maitset poleks elu sees oodanud! Magus, nagu mingi jõulukook. On tõesti ingver. Ingverikook kohtub Žiguli õllega ja nad saavad lapse, keda kutsutakse Miloslaw Maklowicz Arcyapa. Pikapeale läheb tüütuks nagu see pikk lohisev nimigi.

Purchased at Uba ja Humal

Bottle Bottle

Raising the Heat (Level 3) Earned the Raising the Heat (Level 3) badge! By The Campfire (Level 13) Earned the By The Campfire (Level 13) badge! Parks & Beer (Level 3) Earned the Parks & Beer (Level 3) badge!

Check-in Photo

Our Cookie Policy, Terms of Service, and Privacy Policy have been updated. By continuing to browse our site you agree to these updates. For additonal information or feedback, visit help.untappd.com
I AGREE