Menu

Filip's Recent Activity

Barefoot by Browar Kingpin

Filip is drinking a Barefoot by Browar Kingpin at Piwna Stopa

W aromacie jak w smaku, głównie nuty przyprawowe - goździk, kolendra, gałka muszkatołowa czy białych pieprz. Następnie zaznacza się baza słodowa. Na drugim planie nuty cytrusowe (zest, cytryna, gorzki grejpfrut) oraz delikatne estry (gruszka, morela).

Draft Draft

Cheers To You! (Level 3) Earned the Cheers To You! (Level 3) badge! Wheel of Styles (Level 27) Earned the Wheel of Styles (Level 27) badge! Trip to the Farm (Level 2) Earned the Trip to the Farm (Level 2) badge!
Tagged Friends

Check-in Photo

Magic Lambic by Brasserie Cantillon

Filip is drinking a Magic Lambic by Brasserie Cantillon at Piwna Stopa

W aromacie rozpoczyna się od wyraźnych nut owocowych - sporo malin, wyczuwalne także jagody. Następnie pojawiają się nuty funky przywodzące na myśl mokre siano, stajnie, końską derkę. Profil uzupełnia przyjemna wanilia. W tle nuty taniczne, ziołowe..

Draft Draft

Silence of the Lambics Earned the Silence of the Lambics badge! Belgian Holiday (Level 2) Earned the Belgian Holiday (Level 2) badge!
Tagged Friends

Check-in Photo

Chmielony Sad Talus by Cydr Chyliczki

Filip is drinking a Chmielony Sad Talus by Cydr Chyliczki at Piwna Stopa

W aromacie tak jak w smaku - dominuje, wydaje się że czerwone, jabłko. Pojawiają się też subtelne owoce cytrusowe przywodzące na myśl, pomarańczę, różowego grejpfruta, zest. Pojawia się nuta pestkowa, taniczna. W tle żywicznie, delikatnie trawiaste..

Draft Draft

Check-in Photo

10 Stóp W Skali Beauforta by Browar Bednary

Filip is drinking a 10 Stóp W Skali Beauforta by Browar Bednary at Piwna Stopa

W aromacie jak i w smaku - brakuje trochę intensywności. Pojawiają się nuty kawowe, kakaowe, czekoladowe. Baza słodowa wnosi nuty opiekane tostowe. Na finiszu faktycznie może pojawia się coś w stylu sosu ostrygowego. W tle nuty palone i ziołowe. 3.65

Draft Draft

Draft City (Level 34) Earned the Draft City (Level 34) badge!

Check-in Photo

Island Hopper by Browar Rockmill

Filip is drinking an Island Hopper by Browar Rockmill at Piwna Stopa

W aromacie na pierwszym planie nuty cytrusowe - czerowny grejpfrut, czerwona pomarańcza, cytryna, zest. Pojawia się subtelny kokos wiórkowy. Na drugim planie marakuja, melon, papaja, ananas. W tle ziołowo. W smaku mogłoby być trochę intensywniej.

Draft Draft

Check-in Photo

Our Cookie Policy, Terms of Service, and Privacy Policy have been updated. By continuing to browse our site you agree to these updates. For additonal information or feedback, visit help.untappd.com
I AGREE