Menu

10thlevel's Recent Activity

Ananas & Mango & Marakuja by Reden

10thlevel is drinking an Ananas & Mango & Marakuja by Reden

W zapachu kwas, mango, ananas i marakuja. Mętne z niską piana. W smaku mango z anansem się przenika, jest też kwas marakuji, finisz lekko goryczkowy w klimatach skórki limonki/liczi. Idealne na lato, mocno orzeźwiające.

Check-in Photo

Woda Po Chorizo by Piwoteka

10thlevel is drinking a Woda Po Chorizo by Piwoteka

Barwa słomkowa, zamglone. Piana wysoka, szybko opada. W zapachu dominuje wędzenie. W smaku płytko, początek wędzony, ale bardzo szybko zdominowany przez jakby salami z dość ostrym finiszem. Główne zarzuty to plycizna i zbyt ostry finisz dominujący całość.

Photogenic Brew  (Level 16) Earned the Photogenic Brew (Level 16) badge!

Check-in Photo

Pszeniczne Cieszyńskie by Browar Zamkowy Cieszyn

10thlevel is drinking a Pszeniczne Cieszyńskie by Browar Zamkowy Cieszyn

W zasadzie bez zbędnego rozpisywania przyzwoity weizen, ale nic ponadto. Jest banan, jest goździk i w zapachu i w smaku. Za mała metność jak dla mnie na ten styl i w smaku brakuje gładkości.

Toast King Earned the Toast King badge!

Check-in Photo

Full Amarillo by Trzech Kumpli

10thlevel is drinking a Full Amarillo by Trzech Kumpli

Nalewa się mocno mętne, piana średnia, szybko znika. W zapachu melon i białe słodkie owoce. W smaku dość pełne, bardzo gładkie. W smaku melon i goryczka ok 6/10. Dobrze to się komponuje i dobrze pije. Nie widząc parametrów nie zgadł bym, że takie lekkie.

Middle of the Road (Level 39) Earned the Middle of the Road (Level 39) badge! Pole Position (Level 59) Earned the Pole Position (Level 59) badge!

Check-in Photo

Geist by Browar Kingpin

10thlevel is drinking a Geist by Browar Kingpin

O take gose walczylem. W zapachu kwas, barwa mocnego hazy albo weizena. Piana wysoka, średnio opada. W smaku kwas i to konkret tak 8/10 i to w pierwszym łyku. Finisz wyraźnie słony. Całość dość gładka. Fajnie, że Kingpin nie bał się dać konkret kwasu.

Riding Steady (Level 21) Earned the Riding Steady (Level 21) badge! Better Together (Level 3) Earned the Better Together (Level 3) badge!

Check-in Photo

Our Cookie Policy, Terms of Service, and Privacy Policy have been updated. By continuing to browse our site you agree to these updates. For additonal information or feedback, visit help.untappd.com
I AGREE