Valery: ?
6.5% ABV
30 IBU
161 Ratings
Andrii Ko is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Untappd at Home
Дмитро Самойловський is drinking a Mad Banan by Mad Brew at ДЮК
Earned the Middle of the Road (Level 23) badge!
Earned the 99 Bottles (Level 20) badge!
Earned the Budmo (Level 36) badge!
Maksym Tsvietkov is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Reikartz Кропивницький
Hanna Zgo is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Untappd at Home
Purchased at Craft Beer Shop
Earned the Verified Adventure (Level 68) badge!
Earned the Beyond a Shadow of a Stout (Level 16) badge!
Earned the Budmo (Level 63) badge!
Sergey Bugay is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Untappd at Home
Earned the Beyond a Shadow of a Stout (Level 12) badge!
Dara is drinking a Mad Banan by Mad Brew
Purchased at Craft Beer Shop
Earned the Photogenic Brew (Level 4) badge!
Earned the Heavy Weight badge!
Earned the Beyond a Shadow of a Stout badge!
Тихон Коваль is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Konteyner Bar
або в мене слабкість до бананового пива, або це чистий кайф
Purchased at Konteyner Bar
Earned the Verified Adventure (Level 24) badge!
Earned the 99 Bottles (Level 6) badge!
Александр Палагин is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Untappd at Home
Банана прям много. И в аромате и во вкусе. Не особо пилотный, но вполне хороший пестри стаут. На послевкусии бабл гам догоняет, немного портит впечатление.
Purchased at The Dealer Bottle Shop Kyiv
Earned the To Go Please (Level 79) badge!
Earned the Beyond a Shadow of a Stout (Level 39) badge!
Viktor Koval is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Untappd at Home
Хотілось би вірити,що банани справжній,ну або хоч пюрешка 😁 а вцілому досить смачний і нажористий стаут. Шоколадна паленість класно лягла на банан. Гірчинку можна було і менше трохи, але і так смачно.
Purchased at Flasker
Earned the Budmo (Level 81) badge!
Ivan Semyanchuk is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Untappd at Home
Purchased at Гонір
Earned the Verified Adventure (Level 28) badge!
Nadiia Hlebova is drinking a Mad Banan by Mad Brew at Гонір
Це смачно. Тіло щільне, для мене баланс перфектний